Po pierwszym pikniku…

Dnia 9 czerwca br. w Zespole Szkół w Mogilnie odbył się piknik integracyjny organizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół w Mogilnie w porozumieniu z dyrektorem szkoły panem Zbigniewem Grzechowskim.

Piknik integracyjny otworzył dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie wraz z prezesem Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków panem Piotrem Perzyną. Imprezę prowadzili Alicja Bilicka i Filip Turek z Samorządu Uczniowskiego.

Na scenie swoje umiejętności wokalne zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie: Mikołaj Nowobilski, Weronika Cieplicka, Jowita Matuszak i Aleksandra Dobruchowska, natomiast na skrzypcach grała Wiktoria Koralewska. O oprawę muzyczną zadbali pan Marcin Król i pan Marek Kwiatkowski. Na scenie gościliśmy także absolwenta Zespołu Szkół Wiktora Mazurkiewicza. Podczas pikniku odbył się pokaz wokalno-taneczny przygotowany przez zespół Rockin’ Style Crew pana Arkadiusza Renka.

Przez cały czas osoby odwiedzające Zespół Szkół w Mogilnie mogły nieodpłatnie uczestniczyć w szeregu zaplanowanych przez Stowarzyszenie atrakcji. Zadbano o najmłodszych, dla których przygotowano m.in. zjeżdżalnię, plac zabaw, gry sportowe, malowanie twarzy, ozdobne upinanie włosów, zabawy z chustą KLANZA. Starsi uczestnicy Święta mogli posilić się żurkiem, ciastem i uczestniczyć we wspólnym grillowaniu.

Ponadto strażacy przygotowali pokazy: wozu strażackiego i udzielania pierwszej pomocy. Uwagę uczestników pikniku przyciągnęli motocykliści z Mogilna, Trzemeszna i Barcina. Kluby Wolni Strzelcy, 2nd Face i przyjaciele zaprezentowali motocykle. Wykwalifikowana pielęgniarka przeprowadzała badanie ciśnienia i pomiar cukru we krwi.

Uczestników imprezy obdarowywano specjalnie przygotowaną na ten dzień jednodniówką, okolicznościowymi naklejkami, balonami, notesikami, smyczami, długopisami itd.

Święto Absolwenta i Sympatyka było doskonałą okazją do miłego spędzenia czasu wraz z całymi rodzinami na terenie szkoły, która na stałe wpisała się w historię Powiatu Mogileńskiego i nie tylko.

Piknik nie mógłby się odbyć, gdyby nie zaangażowanie wielu osób: darczyńców, uczniów, nauczycieli, dyrekcji szkoły, członków Stowarzyszenia. Wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego przedsięwzięcia, władze Stowarzyszenia składają serdeczne podziękowania. Szczególnie budujący jest udział młodzieży Zespołu Szkół w Mogilnie w obsłudze technicznej całego wydarzenia – uczniowie ci pokazują, że wspólnie ze swoimi nauczycielami przy życzliwości innych osób są w stanie zdziałać wiele. Szkoła to nie tylko ławki, krzesła, tablice i mozolna nauka. To przede wszystkim wspaniali ludzie, dzięki którym Zespół Szkół w Mogilnie jest doskonałym miejscem do dobrej zabawy, rozwijania swoich umiejętności i pasji.

Darczyńcami są:

 1. Starostwo Powiatowe w Mogilnie,
 2. Zbych-Pol & Mobet sp. z o.o. Mogilno i Restauracja BOSS,
 3. Europool państwo Arleta Krzysztof Rakowscy Padniewko,
 4. Pracownia reklamy W3M.PL pan Rafał Śmiłowski Mogilno,
 5. POMIMEX Stal sp. z o.o. Mogilno,
 6. NowBud Nowakowscy Mogilno,
 7. Wechta Nieruchomości sp. z o.o. Mogilno,
 8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Dąbrowa,
 9. Hagric Woźniecki sp. z o.o. Szczeglin,
 10. pan Henryk Józef Tupalski Grudziądz – absolwent Technikum Drogowego,
 11. Mogilno Sport sp. z o.o.,
 12. KOM-ROL Kobylniki pan Leszek Dereziński,
 13. pan Henryk Murzyn Padniewko,
 14. PUH „CHEMIROL” pan Leszek Boruch,
 15. pan Tomasz Krzesiński z Jezior Wielkich,
 16. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie.

 

 

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s