„Zespół Szkół w Mogilnie. Pamięć cenniejsza niż złoto”

Drodzy Absolwenci i Sympatycy Zespołu Szkół w Mogilnie

            Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół w Mogilnie przygotowuje się do wydanie albumu okolicznościowego „Zespół Szkół w Mogilnie. Pamięć cenniejsza niż złoto”

            Zamiarem wydania albumu jest pokazanie historii Zespołu Szkół w Mogilnie na przestrzeni lat. Do tej pory nie wydano jeszcze takiej publikacji.  Informacje w niej zawarte zostaną dla pokoleń i będą doskonałą pamiątką istnienia szkoły. Album będzie sposobem na to, aby uczniowie, sympatycy szkoły i mieszkańcy Powiatu Mogileńskiego poznali historię, kulturę i życie szkoły, która swym istnieniem i działaniem wpisuje się w lokalną tradycję.

            Jeśli mają Państwo więc  ciekawe zdjęcie dokumentujące edukację w Zespole Szkół i chcieliby je Państwo przekazać na poczet przyszłego albumu to chętnie zapraszamy do współpracy. Zdjęcia bądź ich skany prosimy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: stowarzyszenie.zsmogilno@wp.pl

            Jednocześnie informujemy, że liczba zdjęć, które zostaną umieszczone w albumie jest ograniczona, ale wszystkie niewykorzystane postaramy się umieścić na stronach internetowych naszego Stowarzyszenia.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s